Uluslararası E-İhracat Konferansı Başlıyor!

E-İhracat alanında uzmanların, e-ticaret sektörünün önde gelen şirketleri ve üst düzey yöneticilerinin katılacağı “International Cross Border eCommerce Summit in EurAsia 2018” 11-12 Aralık 2018 tarihinde İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek.

Ülkemizin en büyük e-ihracat platformu World eCommerce Forum, “E-İhracat  Odaklı Yenilikçi Ekonomi” ana teması altında 4th International Cross Border eCommerce Summit in EurAsia 2018 (ICES) bu yıl dördüncüsü düzenlenmektedir. “Avrupa’nın en büyük E-İhracat Konferansı” dünyanın en hızlı gelişen ülkelerinden biri olan Türkiye için bir yol haritası niteliğindedir.

Bir gün boyunca sürecek olan konferans alanında uzman konuşmacıların sunumlarına ve yabancı eticaret platformları ile firmaların görüşmelerine yer verilecek. “Amazon FBA ile Global Satış Fırsatları”, “Instagram ile E-İhracat Uygulamaları”, “Global Ödeme Sistemleri”, “E-İhracatta Marka Hakları”, “Sınır Ötesi Müşteri İhtiyaçlarını Anlama”, “E-İhracatta Marka Hakları”, “E-İhracatta Ürün İadelerine Çözüm Önerileri” ve birçok trend başlıklı sunumların gerçekleşeceği konferansın sonunda firmalar yurtdışındaki eTicaret siteleri ile B2B görüşmeler yapacaklar.

Üreten güçlü Türkiye için e-ihracat alanında çalışan akademi, özel sektör ve kamu aktörlerinin bir araya getirilmesi hedeflenen etkinlikte e-ihracat üst düzey yönetici konuşmacıların sunumlarına, uygulamalı yuvarlak masa toplantılarına, speed networking ve yurtdışındaki eTicaret Platformları ile firmaların B2B ikili eşleştirmelere yer verilecek.

Uluslararası E-İhracat Konferansı ile firmaların e-ticaret altyapıları ve e-ihracat vizyonlarını geliştirmesi, yurtdışındaki e-ticaret siteleri ile global bir ağ kurarak ticari hacimlerinin arttırılması, ihracatçılarımıza yönelik destek mekanizmalarının tanıtılması, ülkemizin uluslararası ticareteki payının arttırılması ve A’dan Z’ye e-ihracat fırsatlarının tartışılması amaçlanmaktadır.

Konferansın speed networking ve rountables bölümlerinde ise ihracatçı firmalar gelişmiş pazarlardaki e-ticaret siteleri ile görüşmeler sonucunda entegre olmaları yoluyla küresel piyasalara açılabileceği öngörülmektedir.


Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/worldef.net/uyelik.worldef.net/wp-content/themes/course-builder/inc/custom-functions.php on line 2338

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir