E-İhracat Mini MBA Sertifika Programı Başladı

World eCommerce Forum ve İstanbul Ticaret Üniversitesi işbirliği ile hayat geçirilen E-İhracat Mini MBA Sertifika Programı ile farklı alanlardaki e-ihracat uygulamalarını ele alarak, KOBİ’lere e-ihracat yol haritalarını oluştururken vizyon kazandırmayı hedefliyor.

Türkiye’nin KOSGEB destekli ilk ve tek E-İhracat Mini MBA Sertifika Programının birinci dönem mezunlarını verdi. Üçüncü dönem kayıtları devam eden sertifika programı, firmaları e-ihracatın sunduğu imkanlar konusunda bilinçlendirmekte ve e-ihracat yapabilmeleri yönünde verilen eğitimler ile ihracat potansiyeline sahip mikro girişimcilere e-ihracat alanında önemli katkılar sunmaktadır. Girişimciler e-ticaret altyapılarını ve e-ihracat vizyonlarını geliştirerek, yurtdışı pazaryerleri ile global bir ağ kurarak sonuç odaklı aksiyonlar almaktadır.

E-İhracat Mini MBA Sertifika Programı​, geleneksel dış ticaret programlarından farklı olarak özellikle e-ticaret yapan/yapmak isteyen veya e-ihracat girişiminde bulunmak isteyen girişimcilerin ihtiyaçlarına uygun olarak modellenmiştir. Dijital pazarlama, uluslararası lojistik, devlet destekleri, yurtdışı pazaryerlerinde satış ve operasyon yönetimi gibi e-ihracat alanının temel fonksiyonlarında yeni nesil yönetici adaylarını yetkin hale getirmenin yanı sıra daha önce bu yollardan geçmiş başarılı iş insanlarının bilgi ve tecrübelerinin doğrudan aktarıldığı bir program olarak tasarlanmıştır.

Akademik ve iş dünyasında üst düzey profesyonellerden oluşan yetkin kadro ile özellikle vaka analizi çalışmaları ve tecrübe paylaşımlarıyla teori ve pratiği harmanlayan bir müfredat uygulanmaktadır. Aynı zamanda akademik donanımın yanı sıra pratik hayatta karşılaşılan sorunları, sektörel tecrübeleri, uluslararası iş deneyimlerini bizzat yaşayanlardan deneyimleme fırsatı sunulmaktadır.

World eCommerce Forum, e-ihracatçıların bir arada olduğu Türkiye’nin dışa açılan ilk ve tek uluslararası platformudur. İhracatçı firmalarımızın uluslararası rekabette daha saygın ve güçlü, yurtdışı pazarlarda ise daha etkin ve verimli olmaları yönünde gelişmeleri için destek vermektedir. Firmaların gelişmiş pazarlardaki e-ticaret platformlarına entegre olması, e-ticaret pazarı ve altyapısı daha sınırlı olan ülkelerde ise yatırımlar yaparak pazar payının önemli bir bölümüne sahip olmaları yoluyla küresel piyasaya açılabilmeleri için rehberlik etmektedir.

E-İhracat Uzmanlığı Mini MBA eğitimine katılın, girişiminizin uluslararası pazarlarda saygın ve güçlü olması yönünde stratejilerini oluşturarak rekabet gücünüzü arttırın. Sınırlı sayıda olan kontenjandan hemen yerinizi ayırtın.

Eğitime katılın, geleceğinizi E-İhracat ile şekillendirin.

 

Eğitimin Süresi: 36 Saat (4 Hafta) Haftaiçi 3 gün 18:30-21:30

Eğitimin Yeri: Sütlüce Yerleşkesi

Hemen başvurmak için: www.worldef.net/eihracat

 


Warning: sprintf(): Too few arguments in /var/www/vhosts/worldef.net/uyelik.worldef.net/wp-content/themes/course-builder/inc/custom-functions.php on line 2338

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir